SAVUNMAN NİŞASTA
ANASAYFA-HOMEPAGE
NİŞASTA VE TUTKAL FİYATLARIMIZ /EXPORT STARCH PRICES AND ADHESİVE PRICES
GALERİ-PICTURES
İLETİŞİM -CONNECTION
1-OLNİŞ OLUKLU MUKAVVA NİŞASTASI
2-OLTAŞ-1 OLUKLU TAŞIYICI NİŞASTA -CARRİER STARCH
3-OLTAŞ-1 TAŞIYICI NİŞASTA İLE TUTKAL ÜRETİMİ
4- SAVUNMAN ÖZEL PRES NİŞASTASI-PELLET STARCH
6-OLTUT HAZIR KARIŞIM OLUKLU MUKAVVA TUTKALI -GLUE
7-SAVUNMAN JEL JELATİNİZE MISIR NİŞASTASI
ÜRÜNLERİMİZ-PRODUCTIONS

JET-TUT MASURA, SIVAMA VE KOLİ KENAR TUTKALI: JET-TUT tutkalımız sürülen tutkal kalınlığı ve yüzey sıcaklığına göre 45 saniye ile 2 dakika arasında HIZLI KURUMAKTADIR.  Yüzeye sürüldükten sonra tutkala temas etmeyecek şekilde ütü gibi ısı (100-150 C) uygulandığında kuruma süresi 10 saniyeye kadar düşmektedir.  Esasen ürünümüz modifiye nişasta bazlı olup kalıplara döküldüğünde veya odun tozu, mısır koçanı tozu vb. selülozik malzemelerle kırılmaz bir bağ yapmaktadır. Suya dirençliliği yüksektir.YEŞİL VE ÇEVRECİ KAP VE AMBALAJLAR İÇİN İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.  HER TÜRLÜ YAPIŞTIRMA İŞLERİNDE EN EKONOMİK TUTKALDIR.

Rolik masura, kağıt bobin, kağıt köşebent, kağıt panel ve profiller, alüminyum folyo, ondüle ile kraft, kroma ve bristol karton yüzeyler, her türlü kağıt yapıştırma, spiral veya kıvrımlı kağıt boru, dokumasız elyaf, kumaş laminasyon, folyo laminasyon, ateş tuğlası, briketleme, birleştirme, granülleme (deterjanlar), seramik veya toz metaller için bağlayıcılar, KAYNAK ÇUBUĞU, SIVAMA (LAMİNASYON), KOLİ YAN YAPIŞTIRMALARI,  METAL TOZUNDAN PELET, KALIP KUMU vb. tüm BAĞLAYICI işlerinizde. Saydam film yapmaz, kendi rengi gibi açık sütlü kahve rengi film yapar.  

Paper tubes, bobbins, pivots, rolls, paper gussets, paper panels and profiles, aluminum foil, corrugated kraft, chrome and Bristol cardboard surfaces, all kinds of paper glue spiral or  corrugated paper pipe and adhesive for fibers, laminating from foil to paper, sealing wall cladding,  bonding to form fibrous materials (eg ceiling and wall insulation), all insulation materials, briquetting, granulating (detergents), ceramic or powder metals for high temperature coatin  binders,  WELDING BAR, paint mortar, LAMINATION, BOX SIDE ADHESIVES, METAL POWDER GRANULE, METAL PELLET, COAL PELLET, MOLD SAND BINDER, BRİQUETTE ADHESİVE, HOOKAH AND BARBECUE COAL ADHESIVE etc.


<< Tüm kategoriler
0 toplam öğe

 
ANASAYFA-HOMEPAGE
ÜRÜNLERİMİZ-PRODUCTIONS
NİŞASTA VE TUTKAL FİYATLARIMIZ /EXPORT STARCH PRICES AND ADHESİVE PRICES
GALERİ-PICTURES
İLETİŞİM -CONNECTION